Product manager/Project manager (Database)/ Менеджер з продукту/Менеджер проєктів

Міста: Київ

Проводимо конкурс на посаду «Менеджер з продукту/Менеджер проєктів (база даних для людей з інвалідністю)» до Цифрової команди Проєктного офісу при Міністерстві соціальної політики України.

 

Цифрова команда Проєктного офісу при Міністерстві соціальної політики України діє з метою забезпечення швидкого та ефективного впровадження реформ у сфері соціального захисту населення, в тому числі захисту дітей, а також надає консультативну підтримку Мінсоцполітики з питань розвитку цифрового напрямку соціальної сфери, включаючи питання бізнес-аналітики та аналітики даних, розвитку електронного навчання, супроводу розробки систем кейс-менеджменту та бази даних для людей з інвалідністю, розвитку міжнародної співпраці, проведення комунікаційних кампаній щодо розвитку цифрових сервісів, забезпечення реалізації політики кібербезпеки тощо.

 

Product manager/ Project manager працюватиме під керівництвом Менеджера програми (Керівника цифрової команди) та відповідатиме за розробку бази даних для осіб з інвалідністю. Product manager/ Project manager буде в постійній комунікації з представниками Міністерства соціальної політики України та працюватиме в приміщенні Міністерства соціальної політики України.

 

Основні обов'язки:
- Розробка концепції нової бази даних нової електронної системи "База даних осіб з інвалідністю".
- Координація реінжинірингу бізнес-процесів для нової електронної системи "База даних осіб з інвалідністю".
- Розробка технічних вимог до нової електронної системи "База даних осіб з інвалідністю".
- Розробка планів інтеграції та практик обміну даними між новою електронною системою "База даних осіб з інвалідністю" та іншими системами (включаючи інтеграцію з Єдиною інформаційною системою соціальної сфери (ЄІССС), системою "Діти", системою "Кейс-менеджмент" та системами інших центральних органів виконавчої влади).
- Розробка плану заходів з розвитку нової електронної системи "База даних осіб з інвалідністю" (для компанії-розробника) та рекомендації щодо впровадження системи.
- Координація роботи команди та підготовка звітів.
- Організація презентацій результатів роботи команди з розробки нової електронної системи "База даних осіб з інвалідністю" для стейкхолдерів.
- Координація процесу розробки необхідних змін до нормативно-правових актів.

 

Вимоги до кандидатів:
- Вища освіта в галузі бізнес-адміністрування, економіки, управлінських інформаційних систем, державного управління, соціальних наук, права або в суміжних галузях.
- Досвід роботи від 5 років на посаді менеджера проєктів/продуктів, або на аналогічній посаді, бажано у сфері соціальних послуг.
- Розуміння принципів роботи баз даних, їх інтеграції з іншими системами.
- Досвід роботи з крос-функціональними командами та ефективної комунікації зі стейкхолдерами на всіх рівнях.
- Досвід написання технічних вимог для розробки цифрових продуктів.
- Досвід реалізації проектів/програм у соціальній сфері, сфері захисту дітей буде перевагою.
- English — Advanced level.
- Вільне володіння українською мовою.
- Сильні лідерські навички, що дозволяють керувати та мотивувати членів команди, впливати на стейкхолдерів та забезпечувати успіх проєкту.
- Відмінні аналітичні, комунікаційні, міжособистісні та переговорні навички, а також здатність пояснювати складні технічні питання простими словами.
- Відмінні навички вирішення проблем, здатність критично мислити.
- Здатність розбивати складні проблеми на менші, керовані компоненти та систематично їх аналізувати.
- Хороші навички тайм-менеджменту, знання методології збору, аналізу та формалізації інформації, розуміння основ соціальної сфери.
- Розуміння життєвого циклу програмного забезпечення за різними методологіями.
- Вміння аналізувати поточну ситуацію в порівнянні з минулою та приймати рішення.

 

Умови працевлаштування:
- Офіційне працевлаштування.
- Місце розташування офісу: м. Київ, ст. м. Палац спорту.
- Конкурентний рівень заробітної плати.

 

Всі вакансії до Цифрової команди Проєктного офісу при Мінсоцполітики https://bit.ly/4736MKV

 


Будь ласка, зверніть увагу, що надсилаючи резюме на електронну адресу ТМ ЗЕСТ Аутсорсінг (@hr-outsourcing.com.ua), Ви надаєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом підприємств і організацій замовників компанії.
*Отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи та сприяння в працевлаштуванні, інші пов'язані з цим послуги, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Ім`я: Катерина Малород
Телефон: 067 376 9506
Viber: 067 376 9506
Email: resume@hr-outsourcing.com.ua
Назад