Cyber security expert/ Експерт з кібербезпеки

Міста: Київ

Проводимо конкурс на посаду «Експерт з кібербезпеки» до Цифрової команди Проєктного офісу при Міністерстві соціальної політики України.

 

Цифрова команда Проєктного офісу при Міністерстві соціальної політики України діє з метою забезпечення швидкого та ефективного впровадження реформ у сфері соціального захисту населення, в тому числі захисту дітей, а також надає консультативну підтримку Мінсоцполітики з питань розвитку цифрового напрямку соціальної сфери, включаючи питання бізнес-аналітики та аналітики даних, розвитку електронного навчання, супроводу розробки систем кейс-менеджменту та бази даних для людей з інвалідністю, розвитку міжнародної співпраці, проведення комунікаційних кампаній щодо розвитку цифрових сервісів, забезпечення реалізації політики кібербезпеки тощо.

 

Експерт з кібербезпеки працюватиме під керівництвом Менеджера програми (Керівника цифрової команди) та відповідатиме за підвищення рівня ІТ-безпеки в Міністерстві соціальної політики України, а також підвищення рівня безпеки систем/підсистем/модулів, які розробляються Міністерством і мають спростити процес отримання соціальних послуг. Експерт з кібербезпеки буде в постійній комунікації з представниками Міністерства соціальної політики України та працюватиме в приміщенні Міністерства соціальної політики України.

 

Основні обов'язки:
- Аналіз процесів інформаційної безпеки в Міністерстві соціальної політики України з метою організації ефективного управління інформацією та сприяння роботі з інформаційної безпеки в Міністерстві.
- Оцінка ризиків для покращення інформаційної безпеки Міністерства соціальної політики України.
- Впровадження стратегії та плану дій для покращення кібербезпеки в Міністерстві соціальної політики України.
- Вдосконалення політики кібербезпеки Міністерства соціальної політики України.
- Реагування на попередження програм безпеки та виправлення недоліків у комп'ютерних системах та електронних мережах Міністерства соціальної політики України.
- Аналіз, оцінка та імплементація міжнародних рекомендацій з кібербезпеки.
- Підготовка внутрішніх документів з питань кібербезпеки та рекомендацій для Міністерства соціальної політики України.
- Забезпечення на постійній основі відповідності чинних та новостворюваних систем вимогам кібербезпеки, запобігання та усування кібератак.

 

Вимоги до кандидатів:
- Освіта вища в галузі науки про дані, інформаційного менеджменту, комп'ютерних наук, або в будь-якій іншій відповідній галузі.
- Досвід роботи від 3 років у галузі кібербезпеки.
- Досвід захисту загальної ІТ-інфраструктури організації, протидії кібератакам, усунення вразливостей в мережі, або системі при виявленні порушення.
- Досвід написання технічних політик, процедур та інструкцій.
- Додатковою перевагою буде досвід роботи з декількома фахівцями з комп'ютерної безпеки для впровадження заходів безпеки.
- English — Pre-Intermediate level.
- Вільне володіння українською мовою.
- Глибоке розуміння ризиків кібербезпеки, засобів контролю та програмних фреймворків.
- Чітке розуміння аспектів інформаційної безпеки в життєвому циклі розробки програмного забезпечення.
- Увага до деталей, аналітичні навички та здатність розпізнавати тенденції в даних.
- Розуміння необхідності конфіденційності.
- Здатність визначати сильні та слабкі сторони ІТ-систем.
- Навички ефективної комунікації та вміння взаємодіяти з широким колом стейкхолдерів.
- Знання апаратного та програмного забезпечення, мереж.
- Хороші навички тайм-менеджменту.

 

Умови працевлаштування:
- Офіційне працевлаштування.
- Місце розташування офісу: м. Київ, ст. м. Палац спорту.
- Конкурентний рівень заробітної плати.

 

Всі вакансії до Цифрової команди Проєктного офісу при Мінсоцполітики https://bit.ly/4736MKV

 


Будь ласка, зверніть увагу, що надсилаючи резюме на електронну адресу ТМ ЗЕСТ Аутсорсінг (@hr-outsourcing.com.ua), Ви надаєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом підприємств і організацій замовників компанії.
*Отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи та сприяння в працевлаштуванні, інші пов'язані з цим послуги, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Ім`я: Катерина Малород
Телефон: 067 376 9506
Viber: 067 376 9506
Email: resume@hr-outsourcing.com.ua
Назад